Dijital Baskı ve Tabela

image

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

image

Işıklı ve Işıksız Tabela İmalatı Ve Montajı

İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı tabela imalatı ve montajı yapmaktayız. Işıklı tabelalar , ışıksız tabelalar özel imalat reklam panoları duvar,cephe ve cam giydirmeleri yanı sıra alüminyum kutu harf tabelalar, led kutu harf tabelalar gibi benzeri duvar cephe çalışmaları yapmaktayız.Açık hava reklam sektörüne ait tüm ürünlerin üretimi, tedariği ve montajını profesyonel kadromuz ile sağlamaktayız.

Krom Nikel Harf Tabela İmalatı ve Montajı

Paslanmaz krom nikel tabela taleplerinizi firmamızdan kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sarı paslanmaz krom ve beyaz krom olarak imalatımız mevcuttur. Krom harf tabela imalatımızı ışıklı krom , ışıksız krom ve fileli krom olarak üretmekteyiz.
başlık Totem Tabela İmalatı ve Montajı
Boru ayak üzerine kurulmuş ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela, üçgen totem tabela ve bahçe totem tabelaları, pilon tabelaların imalatını ve montajını yapmaktayız. Türkiye’ nin her şehrine montaj imkanımız mevcuttur.

 

Stand Ve Fuar Kurulum Hizmetleri

Fuar stand kurulum ve fuar kaldırma hizmetlerini sağlamaktayız. Her türlü fuar tasarım ve imalatı yapılarak fuar alanına montajı gerçekleştirilmektedir.

Hemen İletişim Formunu Doldurun; Size Ulaşalım ve Projelerinizi birlikte geliştirelim.

İletişim Formu

İletişim

Merkez Ofis

Peksimet Mahallesi bozdağ 9 sk 9/2 Turgutreis Bodrum Muğla
Tel: +90 252 382 86 90

İstanbul Ofis

Kırıkkale Sokak Dap Adam Kule 9 / 132 Cevizli Kartal / İstanbul
Tel: +90 216 515 43 30

E-Posta: info@srcdesign.net