background

Hakkımızda

Grafik Tasarım, Baskı, Promosyon, Web Tasarım

2006 yılından beri Çelik Dövme sanayinde lider kuruluş olarak faaliyet gösteren Erdemli Dövme Yedek Parça Tic. ve San. Ltd. Şti. ‘ nin bünyesinde kurulan ajansımız, SRC DESIGN adıyla 2009 yılından itibaren reklam alanında portföyünde bulunan, her sektörden firma ile ortak birçok projeye imza atmış ve çözüm ortaklığı sayesinde müşterilerinin kısa zamanda büyük atılımlar yapmasında pay sahibi olmuştur.

Vizyonumuz; bilgili , dinamik ve genç kadrosuyla kısa zamanda büyük yol katetmiş olan firmamız , kendi sektöründe güvenilir ajanslardan biri haline gelmiştir. Siz değerli müşterilerine reklam , tasarım , iç mimarlık ve mimarlık alanında hizmet vermekte olan firmamız, kısa zamanda sektoründe öncü olan firmalar ile işortaklığı sağlamıştır.

Misyonumuz; çalıştığımız firmaları müşteri olarak değil iş ortağımız olarak görüp kurumların ihtiyacı olan reklam faaliyetlerini yine kurumların reklam bütçesine göre planlamasını yapıp tanıtılacak marka , ürün ve hizmetlerin mesajını oluşturarak hedeflenen kitleye ne şekilde ulaşacağı belirlenir . Daha sonrasında hedef kitleye en doğru yaklaşım sağlanabilmesi için iletişim kanallarını doğru kullanıp işortağımızın marka, ürün veya hizmetlerine değer katmaktır.

İletişim

Merkez Ofis

Peksimet Mahallesi bozdağ 9 sk 9/2 Turgutreis Bodrum Muğla
Tel: +90 252 382 86 90

İstanbul Ofis

Kırıkkale Sokak Dap Adam Kule 9 / 132 Cevizli Kartal / İstanbul
Tel: +90 216 515 43 30

E-Posta: info@srcdesign.net